Haber Detayı
06 Eylül 2016 - Salı 16:58 Bu haber 693 kez okundu
 
Kripto FETÖ'cüler iş başında!
Sorgu ve sualin yapılma imkanı pek de olmayan günlerde Kripto FETÖ'cüler domuzdan kıl koparmak tabiriyle karşıya ne zarar versek kar mantığıyla FETÖ düşmanlarını "FETÖ'cü" deyip görevden alıyor.
Güncel Haberi


Bazı kurumlarda halis muhlis FETÖ'cü olduğu ortaya çıkanların bir bir serbest bırakıldığı haberleri geliyor. Daha önce Adana'da FETÖ'ye hizmet eden bir şube müdürü ve bazı öğretmenleri haber yapmıştık.

Gelen haberler arasında aynı ekibin yakını olarak bırakın FETÖ'cü olarak tespit edilmeyi gözaltına alınan FETÖ'cü öğretmenlerin dahi serbest bırakıldığı ortaya çıktı. 

Yetkililerin FETÖ'den çok FETÖ ile işbirliği halinde olan ve onlarla yediği içtiği ayrı gitmeyen bu tür kripto FETÖ'cülere karşı dikkatli olması gerekiyor. 

Özellikle zamanında FETÖ'cülerle sorunu olmayan ve onların belli bir makama gelmesinde ön ayak olmuş veya sessiz kalmış bürokratların yapılan operasyonlardan uzak tutulması gerektiği değilse ilgili daire başkanının başının yanacağı an meselesi...

Son örnek kripto FETÖ'cülerin Melih Gökçek çalışması...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, hakkında çıkan 'görevden alınacağına' yönelik iddialara Twitter’dan sert tepki gösterdi.

Başkan Gökçek Twitter hesabından, özellikle son günlerde sosyal medyada yaygın bir şekilde, "görevden alınacağına" dair söylentilerle algı yönetimi yapılmaya çalışıldığını, bunların, "kriptocu FETÖ'cüler" olduğunu belirtti.

Bu kişilerin başlarında eski bir istihbaratçı bulunduğunu belirten Gökçek, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda şunları kaydetti:

"Şimdi benim hakkımda akıllarınca algı yönetimi yapıp, benim görevden alınacağımı yaymaya çalışıyorlar. Hiçbir kaynak ve dayanak vermiyorlar. Son zamanlarda bazılarının ayaklarına bastım. Canları hayli acıdı. Bu kişiler, kripto FETO'cular. Vazifeleri, Türkiye’de FETO'cuları duman eden polis, savcı ve siyasetçileri ‘Millî Damarcı’ diyerek görevden uzaklaştırılmalarını sağlamak. Maalesef bunlar FETO karşıtı gibi görünüp, millî unsurlar hakkında algı yapma yöntemi kullanıyorlar. Başlarında eski bir istihbaratçı, müptezel bir avukat, birkaç beş para etmez gazeteci. Bir de soldan kiraladıkları bazı kalem ve sözcü. Yazan gazete Cumhuriyet. Konuşan solcu bir militan. Bak Castro, arkadaşların Ünsüz ve Çakan ışığa söyle, yakında size avcılık öğretenlerle beraber kapalı eğitim yapmaya başlarsınız. Bak, arkadaşınız Batı Trakyalı, şimdi içerde eğitime başladı. İftira ile adım atamazsınız. Bunlar size Gökçek nasihati. Demedi demeyin. Haddinizi bilin."

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kripto, FETÖ'cüler, iş, başında!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
En Çok Okunanlar
Anketler
Sizce Dini Hayatımız Nasıl?
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Sondakika Haberleri