Haber Detayı
26 Kasım 2017 - Pazar 18:41 Bu haber 485 kez okundu
 
Ema Ayakkabı İle Ayaklarınız Güvende
Ema Ayakkabı’da yer alan iş güvenlik ayakkabısı alternatiflerinden en uygun olan seçenekler hemen adresinize kargo ile gönderilir. İşçilerinizin güvenliği önemlidir.
Güncel Haberi


İş güvenlik ayakkabısı denilince akla ilk gelen firmalardan biri de Ema Ayakkabı firması. Bunun birçok nedeni var. Bir kere firma yeni bir firma değil. Nerede ise 25 yıldan fazla bir zamandır hizmet sağlayan, iş ayakkabıları model ve tasarım teknolojileri konusunda ülkemizde öncü olan bir firma. Pek çok kalite belge ve ödülüne sahip bir firma. Kendi bayiliğini sunacak kadar büyük aynı zamanda. İstanbul dışından ya da içinden olun sadece bir telefon ile bile işleminizi hemen halledebiliyorsunuz. İşte bu gibi kolaylıklar böyle bir firmayı büyük yapıyor. Ama tek başına elbette yeterli olamaz.

Aynı zamanda iş güvenlik ayakkabısı denilince akla ilk gelecek kalite standartlarına da sahip ürünler satıyor. Peki, nedir bu standart özellikler? Her şeyden önce doğru bir şekilde üretilmiş işçi ayakkabısından her kullanacak olan kişinin memnun kalması sağlanmıştır. Yanlış bir ayakkabı seçimi sonrasında ayağınızda çok büyük hasarlar ya da artık önüne geçilemez yaralanmalar yaşanabilir. Böyle büyük bir tehlikeyi olmadan önce önlemek gerekir. Firmada üretilen ayakkabılar öncelikle iş alanlarına göre farklılık gösteriyor. Elektrik işi ile uğraşana ayrı, ağır yük taşıyan kişiye göre ayrı bir alternatif sunuluyor. Mevsimlik olarak fark edebileceği gibi aynı zamanda kadın erkek durumuna göre de farklılık gösterecektir. İşte bunlardan dolayı yapmanız gereken en doğru şey; doğru karar vermek ve üç beş kuruş paranın hesabını yapmamaktır.

Ema Ayakkabı firmasında karşınıza pek çok iş güvenlik ayakkabısı alternatifi çıkacaktır. Eğer bu konuda gerekli tercihleri yapamayacak olursanız da telefon ile hizmet ve fikir de alabilirsiniz. İş saatinde başınıza gelecek olan herhangi bir tehlike asla kader ya da kaza sayılamaz hele de günümüzde bu konuda alınabilecek o kadar basit önlemler var ki. Ayak ya da bacağınız ile ilgili gelecek herhangi bir kaza kesinlikle tüm hayatınızı etkileyebilir. 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: işçi ayakkabısı,iş ayakkabısı, iş güvenlik ayakkabısı, elektrikçi ay
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
En Çok Okunanlar
Anketler
Sizce Dini Hayatımız Nasıl?
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Sondakika Haberleri